Jeep Renegade

Ikona woloności

Nowy Jeep® Renegade przenosi podziw dla kultowej marki na zupełnie nowy poziom.

Zaprojektowany do jazdy w mieście i stworzony z dzikości, jest pełen unikalnych detali i elementów, które wykreowały legendę marki Jeep®.
Z przodu Renegade jest zdecydowanym jeepem z charakterystyczną kratą wlotu powietrza z siedmioma szczelinami, duże okrągłe reflektory poniżej linii maski dodają surowości jego sylwetce. Kontynuacją dziedzictwa marki Jeep® są trapezowe nadkola.
Na tylnych lampach i emblemacie Renegade z boku pojazdu umieszczono motywy graficzne z kanistrów z zabytkowych modeli.
Nowy Renegade to w każdym calu Jeep® i stylowy samochód współczesny do ostatniego szczegółu.

GOTOWY DO DROGI
Poczuj się jak w domu, gdziekolwiek się wybierasz

Dostrzegasz rodzinne podobieństwo? Charakterystyczna krata wlotu powietrza z siedmioma szczelinami i mocna sylwetka. Renegade to bez wątpienia samochód marki Jeep®. Dzięki swojej zwrotności i zdolności do jazdy terenowej nowy, mały SUV marki Jeep® jest idealnym rozwiązaniem zarówno do jazdy w mieście, jak i przy odkrywaniu nowych szlaków. Jeep® Renegade jest przygotowany, aby spełnić Twoje potrzeby.

NIEPOWTARZALNA PRZESTRZEŃ
Zaproszenie do jazdy

Dzięki wygodnej przestrzeni pasażerskiej dla pięciu osób, funkcjonalnej obszernej przestrzeni bagażowej i wielu pomysłowym schowkom Jeep® Renegade ma wszystko, czego potrzeba, abyś mógł jeszcze bardziej cieszyć się życiem – tak jak tego pragniesz.

JAK DALEKO MOŻESZ SIĘ NIM WYBRAĆ?

Renegade Trailhawk® z certyfikacją TrailRated i standardowym układem Active Drive Low, podniesionym fabrycznie o 1 cal zawieszeniem, unikalnymi detalami z przodu i z tyłu, osłonami podwozia oraz 17-calowymi aluminiowymi obręczami kół
oraz oponami z bieżnikiem przystosowanym do jazdy w terenie.

RUSZ ODKRYWAĆ

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii Jeep® Renegade i obejrzenia zdjęć przedstawiających samochód w akcji.
Back to top