NOWY JEEP COMPASS

NOWY JEEP COMPASS

EWOLUCJA KOMPAKTOWEGO SUV-a

Jeep Compass 2021

GRILL PRZEDNI

Legendarny, siedmioszczelinowy grill, ikona marki Jeep®, został przeprojektowany dodając nowemu modelowi Jeep Compass więcej świeżości i innowacyjnej osobowości.

EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE

Najlepsze nowości w designie Jeepa Compassa: chromowane wykończenie dookoła tylnej szyby, nadaje eksluzywnego i wyrafinowanego wyglądu. Równowagę zapewnia zaś agresywna i z miejsca rozpoznawalna postawa.

NADKOLA

Silniejszy i bardziej atletyczny profil. Trapezoidalne łuki nadkoli oraz wyrazisty kształt błotników dopełniają zewnętrznego wyglądu, nadając Compassowi agresywnego i muskularnego charakteru. Rezultatem jest atletyczny kształt, którego nie sposób przeoczyć

CAŁKOWICIE ODMIENIONY

DWUPANELOWE OKNO DACHOWE

Nowy Jeep® Compass to moc rozwiązań przyjaznych dla użytkownika na przykład: dwupanelowe panoramiczne okno dachowe pozwalające na dopływ świeżego powietrza lub na przenikanie ciepłych promieni słońca, w zależności od Twoich potrzeb.

KOŁO KIEROWNICY OBSZYTE SKÓRĄ

Precyzję wykonania oraz wysoką jakość materiałów w samochodach marki Jeep® można dostrzec w najmniejszych detalach. Doskonałym przykładem jest wielofunkcyjna, obszyta skórą kierownica ze zintegrowanymi przyciskami sterowania radiem, systemem głośnomówiącym i ustawieniami komputera pokładowego.. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może przez cały czas trzymać ręce na kierownicy i skupiać uwagę wyłącznie na drodze.

FOTELE

Wyprofilowane fotelewygodne i wyróżniają się kontrastującymi kolorami szwów, podkreślającymi ekskluzywność wnętrza

NASTAWIONY NA TECHNOLOGIĘ

Uconnect™ 8.4 NAV

Nowa generacja systemu Uconnect™ 8.4 NAV oferuje szereg funkcji umożliwiających między innymi obsługę systemu głośnomówiącego i nawigacji oraz zapewniających rozrywkę za pośrednictwem dużego, najlepszego w segmencie ekranu dotykowego o przekątnej 8,4 cala, przystosowanego do obsługi kilkoma palcami jednocześnie, w tym poprzez przesuwanie i zsuwanie palców.

7-CALOWY KOLOROWY WYŚWIETLACZ

7-calowy kolorowy wyświetlacz TFT w panelu wskaźników oferuje kierowcy szeroki zakres konfiguracji — od podstawowego odczytu prędkości po szczegółowe dane o statusie samochodu — umożliwiając personalizację informacji.

FUNKCJA POŁĄCZENIA ZE SMARTFONEM

System Uconnect™ 8.4 NAV zawiera systemy Apple CarPlay oraz Android Auto. Pozwalają one na wygodniejsze, łatwiejsze i bezpieczniejsze korzystanie ze smartfonu z systemem Apple lub Android wewnątrz samochodu — wykonywanie połączeń głosowych, dostęp do muzyki i aplikacji google maps, wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz wiele innych.

[]
1 Step 1

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I POZNAJ NOWEGO JEEPA COMPASS

JAKO PIERWSZY!

 

Zgoda na kontaktpick one!
Previous
Next
Back to top