O firmie

Historia Viggen Auto na rynku motoryzacyjnym sięga końca lat 90-tych. Od ponad dziesięciu lat Viggen Auto, jako autoryzowany dealer, zajmuje się sprzedażą oraz obsługą posprzedażową różnych marek, m.in:

  • Jeep
  • Chrysler
  • Dodge
  • Lancia
  • Saab
  • dodatkowo: sprzedaż samochodów używanych oraz części i akcesoriów.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas obecności na warszawskim rynku motoryzacyjnym umożliwiło kompleksowy rozwój oferty w zakresie: sprzedaży samochodów (nowych i używanych), serwisu (usługi pogwarancyjne, programy dodatkowe) i usług finansowych (leasing, ubezpieczenia). Dodatkowym atutem jest wykonywanie napraw mechanicznych/blacharsko-lakierniczych w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia i urządzenia diagnostyczne wiodących firm na rynku. Naszym celem jest zapewnienie Klientom, Partnerom Biznesowym i Pracownikom współpracy gwarantującej pewność i bezpieczeństwo.

Naszą przewagą jest umiejętne łączenie wszystkich elementów motoryzacyjno-finansowych, za każdym razem biorąc pod uwagę długofalową filozofię i strategię firmy.

Rok 2014 był dla nas rokiem przełomowym, ze względu na reorganizację firmy, jej rozbudowę i rozwój rynku sprzedażowego. Nieustannie dążymy do doskonalenia kompetencji naszych pracowników, modernizujemy obiekt wraz z wyposażeniem, a przede wszystkim dbamy o najwyższy poziom i zakres świadczonych usług. Wszystko po to, by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Składamy podziękowanie za zaufanie, jakim Państwo nas darzą i jednocześnie zapewniamy, że podczas zakupu samochodu w naszym salonie otrzymają Państwo kompleksową i fachową obsługę. Nasze propozycje i usługi powstają przy dbałości o całkowitą satysfakcję Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Lokalizacja salonu:

Salon i serwis naszej firmy zlokalizowane są w północno-wschodniej części Warszawy, przy ulicy Modlińskiej, która jest główną arterią komunikacyjną Tarchomina. Jadąc w kierunku Legionowa (Jabłonnej), należy na wysokości ulicy Drogowej (przed przystankiem autobusowym), zjechać w prawo na pas serwisowy, równoległy do głównej ulicy. Dokładna mapa: dojazd do Viggen Auto.

Zapraszamy Państwa serdecznie!

Back to top