Regulamin Serwisu

Portal viggenauto.pl ma głównie charakter informacyjny i ma na celu zapoznanie Państwa z zakresem naszej działalności na polskim rynku. Korzystając z Portalu akceptują Państwo niniejszy Regulamin.

Zapewniamy, że dokładamy możliwych starań w celu publikowania w Portalu jak najbardziej aktualnych informacji, nie ponosimy jednak odpowiedzialności za kompletność czy prawdziwość przedstawionych informacji.

Informacje zawarte w Portalu nie są prawnie wiążące i nie stanowią ofert handlowych. Podane w Portalu ceny nie mogą być uznawane za zapewnienie czy opis produktu lub usługi w rozumieniu przepisów o sprzedaży konsumenckiej. Należy pamiętać, że niektóre elementy wyposażenia pojazdów opisane w Portalu mogą być niedostępne lub dostępne tylko za dodatkową opłatą. Ponadto specyfikacje pojazdów mogą ulegać zmianie, a na zdjęciach mogą być przedstawiane pojazdy z elementami wyposażenia dodatkowego lub z elementami, których specyfikacja uległa zmianie. Szczegółowe dane dotyczące pojazdów Mazda oraz innych produktów i usług świadczonych w ramach sieci Mazda w Polsce można uzyskać u autoryzowanych dealerów i autoryzowanych serwisów Mazdy w Polsce. Wiążące informacje dotyczące produktów czy usług zawarte będą w odpowiednich umowach zawieranych przez Państwa indywidualnie.

Back to top